Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

«За ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія Глинянська районна лікарня отримає співфінансування з обласного бюджету на реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги», - йдеться в повідомленні.

Очільник обласної ради Петро Колодій погодив проект Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до видатків обласного бюджету», відповідно до якого кошти, передбачені для департаменту фінансів обласної державної адміністрації за спеціальним фондом обласного бюджету «Фінансування енергозберігаючих заходів» у розмірі 200 тис. грн на виконання Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015 роки, буде спрямовано як субвенцію районному бюджету Золочівського району на співфінансування проекту міжнародної технічної допомоги «Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні».

Варто відзначити, що таке співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету проводиться вперше! Саме обласна рада виступила ініціатором розгляду питання часткового дофінансування проектів міжнародної технічної допомоги органам місцевого самоврядування Львівщини з обласного бюджету та провела на початку року відповідні слухання з переможцями Програми прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013» Європейського інструменту сусідства та партнерства.

У підсумку робоча група відзначила проект «Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні». Враховуючи його актуальність та вагомий соціальний ефект, керівництво Львівської обласної ради та постійна комісія з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва погодили у заходах Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини у 2013 році передбачення  коштів  на  дофінансування  вищезгаданого проекту у розмірі 200 тис грн.

З метою комплексного вирішення питання співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету Петро Колодій створив робочу групу щодо розробки відповідного Порядку.

Львівська обласна рада і надалі розраховує на тісну співпрацю з активними територіальними громадами області та готова підтримувати цікаві й перспективні проекти, спрямовані на розвиток окремої території й області загалом.