Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської жіночої організації "Берегиня" звернувся до матерів та батьків із закликом вберегти синів та доньок від можливих провокацій, які готуються в колах окремих політичних структур 31 жовтня. у день виборів президента України. Про цей йдеться у зверненні, розповсюдженому сьогодні організацією.
„Шановні матері та батьки! Будьте уважні в ці дні, вбережіть своїх синів та доньок від можливих провокацій, які готуються в колах окремих політичних структур. Адже добробут та спокій кожної держави насамперед розпочинається у щасті кожної родини. Ніщо не може бути страшнішим горем для матері та батька як втрата рідної дитини”. ― сказано у зверненні.
У зверненні стверджується, що „окремі політики, які насамперед керуються своїми власними інтересами, в жодному випадку не хочуть усвідомити неминучої поразки в процесі боротьби за владу. Для реалізації поставленої мети вони намагаються залучити й найбільш довірливе та найменш досвідчене покоління — наших дітей”.
„Заради своїх інтересів та забезпеченого майбутнього своїх власних дітей, окремі політичні лідери закликають наших синів та доньок до радикальних дій, підбурюють у них революційний настрій, що, безперечно, неминуче може призвести до жертв та кровопролиття”. ― зазначено у зверненні