Громадська організація ”Пора 90-х” закликає депутатів Львівської міської ради не спекулювати довкола питання створення парку ім. Івана Павла ІІ.
Про це представники ГО ”Пора 90-х” заявили на прес-конференції скликаній з цього приводу.
„Ми закликаємо наших шановних депутатів не перетворювати питання створення парку на політичні спекуляції, оскільки парк ім. Івана Павла ІІ закладений громадою міста, і присвоювати ініціативу його створення, якійсь політичній силі, яка пролобіює це питання в міській раді нікому не вдасться”, – зазначається в прес-релізі.
За словами голови ГО ”Пора 90-х”, члена політради незареєстрованої партії „Пора” Андрія Рожнятовського, від міськради вимагається тільки відведення земельної ділянки під парк.
Облаштування ж парку буде проведено за кошти підприємців малого та середнього бізнесу.
Створення відповідного парку планується за супермаркетом „Арсен”, що на Сихові, з орієнтовною площею 1,5 га.
На черговій сесії Львівської міської ради, що відбулась 14 квітня, проект Ухвали, щодо відведення земельної ділянки, погодження меж парку і зміни цільового призначення землі під парком, не було внесено до порядку денного сесії.
Дане питання було перенесено на невизначений термін і об’єднано з питанням перейменування площі перед Церквою Різдва Пресвятої Богородиці.
У вівторок 12 квітня на погоджувальній раді за участю Церкви Різдва Пресвятої Богородиці, ГО„Пора 90-х”,міськвиконкому, кафедри ландшафтної архітектури ДЛТУ та містопроекту було погоджено порядок дій щодо розбудови і надання офіційного статусу парку ім. Івана Павла 2.