Представники Громадянської кампанії „Пора!” вважають, що проти них готуються репресії та провокації.
Про це вони повідомили сьогодні під час прес-конференції у Львові.
У зв’язку з цим активісти організації наголосили на тому, що вони не вживають наркотиків та не розповсюджують порнопродукцію.
Представники організації наголосили на тому, що основними принципами їх діяльності є ненасильницький спротив та понадпартійність. „Ми не будемо нікого рекламувати, скільки б нам за це не платили”, — зауважили вони.
Активісти „Пори!” оголосили звернення до службовців правоохоронних органів. „Ви не для того, йшли в міліцію, щоб потурати свавіллю верхівки. Не будьте іграшками ваших формальних і неформальних лідерів”, — йдеться у зверненні.
На питання чи діятимуть активісти організації за умови фальсифікації виборів, вони відповіли, що після виборів не збираються припиняти свою діяльність.
„Ми готові до того, що біля виборчих дільниць 31 жовтня на нас може чекати смерть”, — відзначили представники Громадянської кампанії „Пора!”.
Сьогодні представники Громадянської кампанії „Пора!” провели у Львові прес-конференцію, на якій задекларували цілі організації та оприлюднили приклади переслідувань і затримань правоохоронними органами членів „Пори!”.
На сьогоднішній день Громадянська кампанія „Пора!” має осередки у всіх регіонах України. Протягом часу свого існування (з 28 березня 2004 року) організація провела 4 загальноукраїнські розклейки, 174 вуличні акції в 53 населених пунктах.
На сьогоднішній день у Львові нараховується близько 200 активістів „Пори!”, а загалом по Україні – кілька тисяч.