Стаття фахівців опублікована в Journal of the American Heart Association, повідомляється в прес-релізі на EurekAlert !

Фахівці проаналізували дані, отримані під час довготривалого дослідження за участю 4840 чоловік старше 40 років. Спостереження за добровольцями велося з 2003 по 2006 рік, при цьому випробовувані носили акселерометри для кількісної оцінки їх щоденної фізичного навантаження. За національною базою даних вчені визначили, що в 2011 році в живих залишилися 4140 осіб.

З'ясувалося, що у тих, чия фізична активність тривала не більше 20 хвилин в день, ризик передчасної смерті був найвищий. Одна година навантажень зменшувала імовірність передчасної смерті вдвічі, а 100 хвилин – на 76 відсотків. При цьому користь для здоров'я приносять використання сходів замість ліфтів, а також швидка ходьба.

Згідно з рекомендаціями міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США, помірним фізичним навантаженням слід приділяти не менше 150 хвилин на тиждень, при цьому вони повинні представляти собою комплекс вправ тривалістю понад 10 хвилин. Однак результати нового дослідження показують, що активність може бути спорадичною і необхідний час може накопичуватися протягом дня.