Про це йшлося під час засідання виконкому міськради, повідомляє власкор «Вголосу».

Директор департаменту економічної політики Олександр Озінович повідомив, що конкурс із визначення оператора паркування транспортних засобів у місті Луцьку виграло приватне підприємство «Ельбе УА», яке обслуговуватиме парковки на вулицях Глушець, 1, Драгоманова, Галшки Гулевичівни, Плитниця, 10 (Замкова площа) та Братковського.

Так, «Ельбе УА» найближчим часом встановить у Старому місті спеціальне обладнання, яке забезпечить контроль безкоштовного в’їзду соціальних та комунальних служб міста, моніторинг, оплату за паркування й обмеження руху. Загалом запланована сума інвестиції в обладнання становить 2,3 млн грн. Тариф за в’їзд в історичну частину Луцька пропонують встановити в розмірі 6 грн за одну годину.

Перші 20 хвилин проїзду вулицями Драгоманова, Галшки Гулевичівни, Плитниця (Замкова площа), Братковського будуть безкоштовними.

Режим роботи місць платного паркування транспортних засобів діятиме з 06:30 до 16:30 щодня, окрім понеділка та святкових днів.

Варто додати, що приватному підприємству «Ельбе УА» надали право проводити коригування тарифів у разі зміни ставок податків і зборів, мінімальної заробітної плати, цін на паливно-енергетичні та інші ресурси.

Як писав «Вголос», у Луцьку обмежили в’їзд в історичну частину міста.