Міністр фінансів Віктор Пинзеник носить годинник від фірми "Favre Leuba".

Як пише в суботу газета "Факти", ціна таких годинників коливається від 230 доларів до 11 тисяч доларів у залежності від моделі. Циферблат прикрашений оригінальним гербом, у якому домінує корона.

У віце-прем'єра Олега Рибачука кореспонденти газети помітили хронограф "Tag Heuer", модель Monza.

"Годинник цієї марки асоціюються зі спортом, гонками "Формули 1". В італійської "монці" - база команди "Феррарі" і автодром. Засновник годинникової мануфактури Едуард Хойер став предтечею спортивного хронометражу, створивши перший хронометр у 1882 році", - відзначає видання.

Подушкоподібний корпус моделі Monza (товщина 13,5 мм) випускається вже більш 40 років і користується незмінним попитом як у сталевому варіанті (4300 доларів), так і в золотому (12100 доларів).

Міністр юстиції Роман Зварич носить годинник "Breguet". Як описує газета, корпус годинника зроблений з жовтого золота, є також вигнуте сапфірове скло, циферблат з цільного білого золота, фірмові сині стрілки. Вартість - від 17500 доларів. Аналогічна модель, відзначають "Факти", є у віце-прем'єра Миколи Томенка.

Хронограф "Patek Philippe", однієї з найдорожчих у світі марок годинників вартістю від 10 тисяч доларів, носить міністр праці і соціальної політики В'ячеслав Кириленко.

Постійний представник президента в Кабінеті міністрів, економіст Володимир Лановий носить годинник "від одного з так званих модних брендів - "Aigner". Відома у світі торговельна марка одягу й аксесуарів має і своєю "лінію" годинників. "Годинники недорогі - коштують кілька сотень доларів, але зроблені зі смаком", - відзначають "Факти".

Міністр освіти й науки Станіслав Ніколаєнко носить "Roamer". За інформацією газети, годинники цієї марки коштують 200-300 доларів.

"На руці в міністра модель Super Splender – найбільш строгі по виду. Сталевий корпус, білий циферблат, ніяких надмірностей у дизайні. Зате ультратонкий кварцовий механізм (1,4 мм!)", - пишуть "Факти".

Українська правда