Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» (щодо проведення «Години запитань до Уряду») №3341 від 02.10.2013, авторами якого є Пинзеник та Наливайченко, вже зареєстрований у Верховній раді.

Законопроектом, зокрема, пропонується викласти ст. 229 таким чином, щоб «Години запитань до Уряду» складалась із письмових запитання до членів Кабінету Міністрів від депутатських фракцій чи груп, а також відповідей на них – до 30 хвилин. Також, до "Години запитань до Уряду" входитимуть усні запитання до членів Уряду від депутатських фракцій (груп) та відповіді на них – до 15 хвилин. Від народних депутатів України – до 15 хвилин.

Проектом закону також передбачено гарантоване право на одне письмове і одне усне запитання до членів КМУ кожній з депутатських фракцій чи депутатських груп.

У нинішній редакції закон передбачає одне усне або одне письмове запитання від депутатських фракцій чи груп.

Крім того, Статтю 230 Закону пропонують змінити таким чином, щоб «Година запитань до Уряду» розпочиналася з письмових запитань до членів Кабінету Міністрів України від представників депутатських фракцій (депутатських груп).