Як відзначив Євген Мельник, до честі членів ДВК, вони не пішли на порушення закону і не здійснювали фальсифікацій з метою протягнути провладного кандидата. Водночас, він розповів інформацію про те, що влада після поразки на виборах почала викликати голів ДВК у райдержадміністрації та дорікати їм через провал плану.

«Мені відомо, що після виборів з боку влади чиниться тиск на голів та членів ДВК. Їх викликають до райдержадміністрацій та дорікають за те, що вони не забезпечили потрібного результату за провладного кандидата у Володимир-Волинському окрузі, провалили план. Бо, за задумом Партії регіонів, перемогу мав здобути будь-якою ціною саме провладний кандидат. Однак, члени комісій не наважилися виконувати вказівки щодо коригування результатів голосування шляхом псування бюлетенів чи дописування відповідних позначок. Тобто, відмовилися фальшувати волевиявлення волинян на догоду Партії регіонів», – наголосив єдиний кандитат від опозиції по Володимир-Волинському виборчому округу.

Також, на його думку, ця виборча кампанія була дуже складною.

«У ній влада грала не за правилами, а діяла шулерськими методами, поставивши за мету обдурити власний народ. Партія регіонів вкотре довела свою схильність до фальшування виборів. І ці навички нікуди не зникли», - додав він.