Спочатку, після того, як машина збила Орвілла, його господар Барт Янсен зробив з тваринни опудало.

<embed src='http://tsn.ua/bin/player/embed.php/383621524' type='application/x-shockwave-flash' width='420' height='376' allowfullscreen='true' allowscriptaccess='always'></embed>

Але коли пройшов траур за загиблим котом, чоловік придумав, на його думку, кращий спосіб вшанувати пам'ять кота: заручившись підтримкою фахівця з радіокерованих вертольотів, він вирішив зробити унікальну літаючу машину.

Тепер «Орвіллкоптер» - «наполовину кіт, наполовину машина» - красується в галереї KunstRAI в Амстердамі, де відкрився фестиваль сучасного мистецтва.

За словами Янсена, йому ще є над чим попрацювати. Наприклад, «котоліт» літає не дуже стабільно, тому Барт планує вдосконалити двигуни і гвинти дивної конструкції. Тоді Орвілл буде «літати з птахами». «Він так любив птахів, - ділиться Райт. - У подарунок на день народження він отримає більш потужні двигуни та великі пропелери. Що зробить його політ плавним і стійким». За словами Янсена, Орвілл отримав своє прізвисько на честь знаменитого авіаконструктора і льотчика Орвілла Райта.

ДжерелоТСН