Про це сьогодні під час зустрічі із головою Львівської ОДА Іриною Сех розповіли керівники компанії «Галіція Грінері Холдинг БВ» та банку FMO, що займаються цим проектом, інформує кореспондент Вголосу.

«Ми працюємо над цим проектом багато часу. Наша компанія займається розбудовую та розвитком тепличних проектів у чорноморському регіоні. Ми реалізуємо проекти в Україні, Росії, Грузії та Туреччині. Зараз ми розбудовуємо перший проект в Україні. Це проект 20 гектарів теплиць в Бузьку», – розповів керівник компанії Пітер де Фрейдс.

Перша фаза проекту, за його словами, це будівництво теплиці розміром 6 гектарів.

«2,5 га займатиме теплиця для вирощування перцю, 2,5 га теплиця для вирощування помідорів та, крім того, будуть збудовані склади та інші приміщення, які нам необхідні. На 4 тис.кв.м. ми будуємо теплицю для вирощування салату та трав», – додав Пітер де Фрейдс.

«Причиною того, що ми починаємо проект лише із 6 га, є те, що в Україні немає поки кваліфікованих працівників, які можуть працювати у сучасних теплицях. В нас розроблена інтенсивна схема навчання працівників. Для початку плануємо працевлаштувати 50 осіб», – пояснив він.

В свою чергу голова ЛОДА подякувала інвесторам за те, що для втілення проекту обрали саме Львівщину.

«Львівська обласна адміністрація всіляко сприятиме у напрямку підтримки іноземного інвестора на своїх теренах. Зі своєї сторони я висловлюю всебічну підтримку такому необхідному для області починанню. І запрошую розвивати бізнес на взаємовигідних умовах», – сказала Ірина Сех.

Проект на Львівщині реалізуватимуть за кошти голландського банку FMO.