Вихованець тренера Олега Комаря, виступаючи у вазі до 81 кг, переміг в усіх чотирьох боях на турнірі. На шляху до фіналу Голод переміг австралійця Тоні Хонсена (нокаут), канадця Хоша Рена (перемога за очками), британця Бреда Ерсоля (перемога за очками) та у фіналі американця Джона Молендара (перемога за очками). Що цікаво, на фінал Роман вийшов з переломом руки. Утім, навіть серйозна травма не дозволила викладачеві кафедри фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ тріумфувати у Штатах.

«Руку травмував у третьому поєдинку, коли боксував у півфіналі, - каже Роман Голод. - Рівень суперників був непоганим. Помітив, що більшість з них були боксерами, адже багато працювали руками, натомість у мене добре виходило працювати ногами. Робота ніг – це моя коронка. Попри те, що знову виграв чемпіонат світу з кікбоксингу, тут перспектив не бачу. Кікбоксинг – не олімпійський вид спорту, який водночас є травматичним. Утім, думаю, що чемпіонат світу в США не був останнім у моїй кар’єрі. Планую виступити на ще одному чемпіонаті світу, адже дуже дошкуляють травми рук та ніг.

До Америки летів тільки з думкою про перше місце. Їхав далеко і був змушений привезти якийсь результат. Усі на мене надіялися. Щодо руки, то її зараз полікую. Звісно, були думки не виходити на фінал і поберегти здоров’я, але прийняв рішення боксувати далі.
Я переборов свій страх. Хотів підтвердити своє звання чемпіона світу. Було важко, адже рука боліла не на жарт. Утім, її заморозили, забинтували і я вийшов на фінальний бій. Мій тренер Олег Комар думав мене зняти з цього бою, але я відмовився. Відбоксував до останнього і виграв змагання. Це тішить найбільше. Хочу подякувати ректорові львівського університету внутрішніх справ Михайлові Цимбалюку, проректорові закладу Валерію Середі, а також президенту спортивного клубу «Лемберг» Юрію Копитку, які мені допомогли полетіти до Америки. Без них, можливо, ця поїздка не відбулася б.

Приємно, що у любителях виграв усе, що можна. Виступав на професійному рівні, виграв п’ять поєдинків тривалістю по п’ять раундів. На жаль, оплата цих боїв є дуже низькою. Звісно, якийсь бій організувати можна, однак потрібно знайти організатора, спонсора. Словом, не все так просто», - підсумував переможець чемпіонаті світу з кікбоксингу Роман Голод.