Вчителі 15-ту добу продовжують голодування у наметах під стінами обласного виборчого штабу Віктора Януковича у Львові.
„На нас ніхто не звертає увагу, але ми переконані у своїй правоті і не збираємося припиняти акцію”, ― заявив „Контекст-медіа” голова Львівської обласної вільної профспілки освіти та науки Андрій Соколов.
Всі учасники голодування почувають себе нормально.
Як повідомляло агентство, 7 жовтня 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування. Голодування є перманентне. 10 вчителів одночасно беруть участь в ньому протягом трьох днів, після чого їх змінюють інші.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 Закону про освіту.
8 вересня Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича оприлюднив заяву, в якій вимагає від влади Львова припинити акцію з огляду на те, що вона, на їх думку, є антизаконною.
Вчителі мають наміть розширити акцію і планують у найближчу розбити намети біля приміщень Львівської міської ради та Львівської ОДА.
13 жовтня місцевий суд Галицького району Львова прийняв рішення про заборону вчителям проводити голодування під стінами Львівської ОДА одночасно дозволивши провести аналогічну акцію під стінами Львівської міської ради.
22 жовтня вчителі планують розширити акцію і виставити намети поблизу Львівської ОДА та Львівської міської ради.