Сьогодні голосування на Львівщині розпочалося спокійно, ― повідомив „Контекст-медіа” голова ЛОГО КВУ роман Кошовий.
Попри це існують певні проблеми в роботі виборчих комісій, перш за все це проблема зі списками, ― зазначив Роман Кошовий.
„Багато людей протягом останніх двох днів і сьогодні із здивуванням для себе довідуються, що їхні прізвища у списках внесені знову з помилками”, ― сказав Роман Кошовий. До того ж члени ТВК і ДВК від Януковича, які, як відомо, є донеччанами, виставляють багато зауважень щодо того, що у списках не змінені назви тих вулиць, які було останнім часом перейменовано. КВУ роз’яснює, що такі випадки слід вважати технічною помилкою, яка виправляється одразу ж на місці.
Помилки у списках зумовлені тим, що за основу взяті списки, які були підготовлені до першого туру голосування 31 жовтня, роз’яснив Роман Кошовий.
Друга проблема полягає в тому, як висловився Роман Кошовий, що „вчора Конституційний суд прийняв рішення, яке вносить певне непорозуміння у роботу комісій. Адже вони не мали часу до цього підготуватися”.
25 грудня Конституційний суд України відмінив поправку до закону про вибори, якою право голосувати на ому мали лише інваліди 1-ї групи.
Сьогодні в Україні відбувається другий тур президентських виборів.