За період з 4 по 9 вересня політик та його довірені особи поспілкувався з громадами сіл Ярушичі, Сихів, Піщани, Конюхів, Зарічне, М. Дідушичі, Бережниця, Гірне, В. Лукавиця, П’ятничани Стрийського району та Бринці-Загірні, Борусів, Рудківці, Бородчиці, Журавків, Покрівці, Молодинче, Сугрів Жидачівського району.

Зустрічі проілюстрували, що округом «гуляють» так звані темники із типовими запитаннями до Олега Канівця. Про це свідчать однаково сформульовані питання і якщо раніше їх зачитували з листка паперу то тепер завчають на пам’ять. «Я знаю, хто це організовує, - каже кандидат в нардепи, - це нікчемні люди, які ховаються за спинами простих людей. Вони довели до зубожіння селян і тепер сіють зневіру в їхні серця, підбурюють, обдурюють, починають лити бруд персонально на мене, вигадують казна-що. Я не буду сидіти склавши руки й нехай чекають хід у відповідь. Тільки я діятиму не їхніми методами, не опускатимуся до їхнього рівня так званого чорного піару. Мої кроки будуть законними та аргументованими, а кожне слово підкріплене фактами».

Найбагаточисельніше громади зібралися у с. П’ятничани, М. Дідушичі, Конюхів, Сугрів. У с. Борусів розмова проходила на вулиці під липою, оскільки Народний дім потребує ремонту. Окрім цієї проблеми селяни жалілися на відсутність газифікації населеного пункту та підключення до мережі Інтернету. Також у селі немає школи, а автобус «Школярик» який возить учнів у сусідні Бориничі – довозить дітей тільки до початку населеного пункту й малечі доводиться ще майже 2 км йти пішки. Вперше було озвучено проблему псування диками сільськогосподарських угідь. А ще у активістів села є мрія з приміщення колишнього магазину, яке вже роками не експлуатується, зробити Народний дім, щоб нарешті завирувало життя у Борусові.

Надзвичайно емоційно пройшли зустрічі у селі Журавків, Зарічне та Бородчиці. Пристрасті вирували навколо загальнополітичної ситуації та врешті-решт діалог звівся до місцевих проблем. У Зарічному ніяк не дороблять місток через річку, а в Бородчицях – 2 км дороги. У с. Покрівці громада була обурена заміткою в газеті «Експрес», де за словами активістки села Марії Сабодашко надруковано неправдиву інформацію про збір коштів на нову церкву. У с. Сихів вже багато років припадає пилом документація на реконструкцію школи, тому ніяк не вдається через брак коштів та бюрократію зрушити з місця це питання. Також село не отримує належної компенсації за 14 свердловин на своїй території. Поряд з різними проблемами сільських громад, як на Стрийщині, так і на Жидачівщині існує одна спільна – дороги.

«Межі зухвалості сьогоднішньої влади немає, - зазначає Олег Канівець. – Знущання над людьми дійшло до критичної точки. Якщо представники Об’єднаної опозиції зараз не повернуть довіру людей і не переконають, що кожен голос проти ВО «Свободи» чи ВО «Батьківщини» - вода на млин Януковича, тоді ми повністю втратимо українську державу. Нам треба усім засвоїти і дотримуватися 11 заповіді – НЕ БІЙСЯ».