Про це Назар Хотишин повідомив особисто, коментуючи останнє засідання сесії райради, де ставилося питання про недовіру голові райради.
„Я не збираюсь здаватись за мною люди, народ стоїть за мною. Я ж не злодій не бандит не пияк не проходимець, я все життя на виробництві пропрацював. На це є воля депутатів, як вони вирішать.”, ― сказав він.

За словами Назара Хотишина, його просто залякують окремі особи, а більшість депутатів при бажанні завжди можуть його зняти.
„Фракція НСНУ її голова і її члени закликали мене написати заяву і піти. Також, закликав депутат обласної ради Биць Анатолій Антонович, депутат фракції „Батьківщина” Бєлінський закликали, просили щоб я вступився, бо я, бачите, їм кістка в горлі”, ― обурився депутат райради.

Як повідомлялося, 7 червня на сесії Бродівської районної ради депутати, звинувативши голову райради Назара Хотишина у систематичному порушенні законодавства, підняли питання про недовіру голові райради. Це питання не набрало необхідної кількості голосів.

Частина депутатів райради заявили, що готові саморозпуститися, якщо сесія ради не прийме рішення про звільнення голови ради.

Прес-Тайм