Про це колишній митник заявив сьогодні під час сесії Львівської обласної ради.

За словами Сергія Коваля, Ігор Калєтнік в 2000-2002 роках очолював Галицьку митницю, на якій мало не щомісяця відбувались гучні затримання контрабанди.

“Пан Калєтнік все життя очолював корупційні схеми. Він зараз мстить Західному регіону за те, що в той час його з ганьбою звідти відправили. Є певний особистий мотив помсти, знищення кадрового потенціалу Львівської митниці і створення іміджу, що саме львів’яни є корупціонерами, що потім тиражується на всю Україну”, - зазначив екс-начальник митного потсу.

Окрім того, Сергій Коваль зауважив, що у кадрових призначеннях на Львівській митниці є політичний аспект, адже всі кадрові призначення відбуваються за особистим погодженням голови Державної митної служби. За його словами, у всі регіони України, окрім Західного, були направлені листи з пропозицією роботи на Львівській митниці. Тобто на Львівську митницю запрошувались митники зі Сходу, Півдня України, але львівських митників натомість не відправляли у схдіні області на роботу. Як зазначив Сергій Коваль, саме з цієї причини зараз жоден львівянин не може бути прийнятий на роботу у Львівську митницю.