На Закарпатті працівниками служби боротьби з організованою злочинністю в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що голова Закарпатського благодійного фонду „Відродження Закарпаття”, одночасно перебуваючи на посаді керівника апарату Закарпатської обласної організації СДПУ(о), маючи право першого підпису, в період з 19.02.2003 по 31.12.2004 особисто здійснив перерахування грошових коштів в загальній сумі 1 048 320 гривень, вказавши при цьому призначення платежу „на розвиток організації”. Про це повідомили в ДЗГ МВС України.

Здійснивши незаконне перерахування вказаної суми, він як керівник апарату обласної організації СДПУ(о) сприяв використанню цих коштів на оплату за оренду приміщень облорганізації СДПУ(о), комунальних послуг, виплату заробітної плати працівникам апарату, придбання паливно-мастильних матеріалів, передплату газет „Соціал-Демократ”, „Світогляд” та інші потреби організації.

Порушено кримінальну справу за ст.191 ч.5 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Підозрюваного затримано по ст.115 КПК України.

Наразі голова фонду утримується в ІТТ Ужгородського міськвідділу УМВС України в Закарпатській області.

ProUa