22 липня відбулася колегія Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Роман Ткач прокоментував цю подію так: "Я вже неодноразово заявляв, що сто днів влади - це символічна дата, коли влада показує своє вміння швидко адаптуватися до справ в державі. А сьогодні, ми вперше реально звітуємо".

На порядок денний колегії було винесено питання, які стосувалися виконання соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету області за І півріччя 2005 року та плану реалізації завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України "Назустріч людям", Про стан роботи із зверненнями громадян, Про хід виконання розпорядження ОДА "Про стан виплати заробітньої плати працівникам підприємств області", та виконання розпорядження ОДА "Про стан банкрутства підприємництва в області".

В своїй доповіді Дмитро Шлемко, заявив: "За І півріччя в Івано-Франківській області вдалось створити 17 384 робочих місць. Це виконання плану президента по створенню робочих місць на 42%". Зараз в області зареєстровано близько 33 тис. безробітніх.
Аналіз стану роботи із зверненнями громадян показав, що керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області в основному забезпечують реалізацію вимог Закону України "Про звернення громадян".