Голова Координаційної ради страйкових комітетів вчителів Львова Ігор Шлапак стверджує, що його сина 21 жовтня незаконно затримала міліція.
„Вчора о 18.00 мого сина і ще двох його однокласників забрала патрульно-постова служба і відвезла до Шевченківського райвідділу міліції”, ― повідомив Ігор Шлапак журналістам.
За словами Ігора Шлапака, з дітьми проводилися слідчі дії по обвинуваченню у пограбуванні громадянки Н. Лише о 22.00, за словами Шлапака, вони дізналися, що діти перебувають в райвідділ. Дітей довгий час не хотіли відпускати „дітей били, залякували, якщо вони не зізнаються, то їх посадять до зеків”, ― розповів Ігор Шлапак. Лише після того, як Шлапак сказав, що приведе журналістів та народних депутатів, дітей випустили.
Слідчі вимагали від батьків згодом підписати документ, що вони не мають претензії до працівників міліції. Ігор Шлапак відмовився це робити.
„Ця акція має політичний підтекст і пов’язана з моєю чотирьохрічною діяльністю в страйковому комітеті. Якщо це не так, то це ще гірше, оскільки працівники міліції дозволяють собі такі речі”. ― зазначив Ігор Шлапак.
Ігор Шлапак також наголосив, що згідно законодавства неповнолітніх без батьків не мали права допитувати.