Як повідомила „Вголосу” Емілія Подляшецька, голова ЛМО ВО “Батьківщина” Львівська міська організація „Батьківщина” голова співпрацювати з ЛМО НСНУ.
Подаємо її заяву повністю.

НСНУ та “Батьківщина” – це союзницькі партії. Ми разом працювали на перемогу нинішньої української влади, тому наші завдання та цілі є спільними. Є позитивне налаштування до дій, які дадуть конкретні результати. Приклад у цьому нам подають лідери наших партій.

Необхідність налагодження співпраці між міськими партійними організаціями НСНУ і ВО “Батьківщина”, не підлягає жодному сумніву. Про це йшлося у нашій розмові з головою ЛМО НСНУ Олегом Мандюком. Під час якої він запропонував зробити спільну заяву, яка б задекларувала наш спільний намір про співпрацю і організацію круглого столу для представників усіх політичних сил Львова. Пропозицію одразу ж було сприйнято, бо повторюю, партіям-союзницям потрібна співпраця. Вона піде на користь не лише нашим партіям, але й усьому суспільству. Ми з паном Олегом прийняли принципове рішення: виступити з спільною заявою та організувати круглий стіл. Залишилось вирішити формальні питання: підготувати з своєї сторони текст цієї заяви, перед тим як пропонувати до підпису НСНУ та узгодити її, а також домовитись про час та місце проведення круглого столу.

Правду кажучи, дивно, що голова ЛМО НСНУ вирішив сказати журналістам, що міська організація ВО “Батьківщини” зволікає з відповіддю на його пропозицію. Відповідь була дана йому того ж дня, до того ж – позитивна. Від того моменту в нашій партії проведено певну роботу: відбулось засідання міського бюро, на якому також розглядалось це запитання.

А тому, вчорашню заяву пана Олега мені важко пояснити. Ми не давали йому підстав сумніватись у можливості налагодження конструктивної співпраці між нашими партіями. Буде дуже шкода, якщо виявиться, що цю заяву пан Мандюк зробив під впливом якихось третіх осіб, які мають на меті посварити нас. Але я застерігаю, посварити нас буде дуже складно. Ще раз наголошую, ЛМО ВО “Батьківщини” вважає за необхідне співпрацювати з усіма партіями, які входили в коаліцію “Сила народу”. Ми готові до такої співпраці, ми до неї закликаємо.