Голова Львівської обласної організації ВО „Батьківщина” Іван Денькович побоюється використання адмінресурсу на користь Народного союзу „Наша Україна” в разі, якщо обласну організацію останньої партії очолить голова облдержадміністрації Петро Олійник.
„Я вважаю, що якщо ЛОО НСНУ очолить голова Львівської ОДА Олійник, це загрожуватиме можливим використанням адмінресурсу з боку партії і тиском з боку голови ОДА на державних чиновників, які зараз є членами інших політичних партій”.
Іван Денькович разом з тим зазначив, що члени Львівської обласної організації ВО „Батьківщина” позитивно сприйняли факт створення нової політичної партії НСНУ. Щодо співпраці з НСНУ на Львівщині, то Іван Денькович зазначив, що це питання залежатиме від рішення з’їзду ВО „Батьківщина”, який відбудеться у вересні.
„Якщо з’їзд прийме відповідне рішення. то ми обов’язково будемо його виконувати на обласному рівні”, ― сказав Іван Денькович.
Як повідомляв "Вголос", 5 березня у Києві відбувся установчий з’їзд Народного союзу „Наша Україна”. Президент України Віктор Ющенко обраний почесним головою НСНУ. Виступаючи на з’їзді Віктор Ющенко заявив, що на парламентських виборах 2006 року НСНУ планує блокуватися з БЮТ, до складу якого входить ВО „Батьківщина”, та НПУ.
Голова Львівської ОДА Петро Олійник обраний до складу політради НСНУ. Петро Олійник заявив, що головий очолити Львівську обласну організацію НСНУ.