Голова ЛОО ХДС Антон Ружицький закликав однопартійців не піддаватися на спокусу увійти до „Народного Союзу Наша Україна”.
Про це він заявив сьогодні на 2-ій звітно-виборчій конференції ЛОО ХДС.
„Спроба експлуатувати прізвище Ющенка на створення мегапартії за зразком НДП чи блоку ЗаЄдУ, приречена на провал... Занадто багато спокус залягається зараз у багатьох наших однопартійців. Дехто готовий проміняти ідеологію на примарні обіцянки прохідних місць і партійних посад у майбутній політраді”, ― сказав він.
Антон Ружицький наголосив, що Віктор Ющенко, ставши президентом України, не може і не зможе бути лідером нової партії.
„Новоутворена структура стала величезною потугою, можна сказати величезним котлом, у якому варяться десятки не з’єднуваних сполук з консервативною, ліберальною, націоналістичною, християнською, республіканською, демократичною мегасуперідеологією”, ― додав він.
Натомість Антон Ружицький запропонував розбудовувати партійну структуру в області шляхом створення фракцій у радах різних рівнів. Зокрема, за його словами, найближчим часом планується створення фракцій партії у Львівській міській та обласній радах.
Львівська обласна організація ХДС сьогодні нараховує 2495 членів.
27 вересня 2003 року, коли відбувалася перша звітно-виборча конференція ЛОО ХДС, обласна організація нараховувала 4100 членів.