Голова Львівської обласної організації КУН Михайло Вовк вважає, що червоною фарбою фасад будинку, у якому знаходиться офіс ЛОО Конгресу українських націоналістів у Львові, облили не комуністи, а представники діючої влади.
Про це голова ЛОО КУН, депутат Львівської облради Михайло Вовк заявив сьогодні на прес-конференції у Львові.
Причину такої провокації Михайло Вовк вбачає у активній участі партії у виборчому процесі, агітації за кандидата у президенти Віктора Ющенка.
„Це ляпсус по обличчі від нині діючого режиму. Дехто хоче, щоб ми вийшли на мітинг-протест, щоб це потім показувати по телевізору, як їм заманеться, але не дочекаються”, ― наголосив Михайло Вовк.
Сьогодні о 01.00 п’ятеро невідомих осіб облили двері, вінка, плакати за Ющенка та інформаційну табличку офісу ЛОО КУН у Львові. Галицький райвідділ міліції зреагував оперативно, вже складена заява у правоохоронні органи.
"Ми викликали одразу ж міліцію, адже сторож все це бачив, і склали заяву у правоохоронні органи", ― розповів Михайло Вовк.
Він зазначив, що сьогодні вже зустрічався із начальником УМВСУ у м. Львові Михайлом Курочкою, який запевнив голову ЛОО КУН, що буде відкрита кримінальна справа. Поки що жодних даних про злочинців немає.
Михайло Вовк провів аналогію із вибухом у „Просвіті” і зауважив, що ці випадки можна вважати нічим іншим, як „офісною війною” і „викликом нашому суспільству”.
Це друга провокація протягом останнього часу, вчинена проти КУН у Львові. У вересні невідомі розбили інформаційну табличку та розмалювали фасад офісу КУН свастикою. За цим фактом також відкрито кримінальну справу.
„Минулого разу їх було шість. Думаю, цього разу були ті самі люди”, ― уточнив Михайло Вовк.
Він також повідомив, що до нього неодноразово дзвонили невідомі люди, які з певною засторогою розмовляли з ним, але не уточнив про що саме. Тому керівництвом КУНу було прийнято рішення обмежити час перебування в офісі партії її активістів з метою попередження неприємних ситуацій і збереження їхнього життя.
„Люди для нас ― найдорожче, але нас ніхто не застрахає, ми завжди були і будемо боротись”, ― запевнив ділер ЛОО КУН.
У приміщенні, де знаходиться офіс ЛОО КУН, також віднедавна знаходиться офіс ЛМО партії „Єдність”. Михайло Вовк у коментарі „Контекст-медіа” зауважив, що дві провокації проти КУНу було вчинено саме після того, як партія „Єдність” в’їхала в це приміщення, а на прес-конференції офіційно заявив, що це може бути й акція проти ЛОО „Єдність” та їхнього кандидата у президенти. Представники ЛОО „Єдність” відмовились коментувати ситуацію і брати участь у прес-конференції.
За словами Михайла Вовка, для ремонту приміщення ЛОО КУН доведеться витратити 500-600 грн.
Конгрес українських націоналістів налічує понад 18 тис. членів.