Голова Львівської обласної організації Партії регіонів Олексій Радзієвський обурений рішенням Львівської міської ради щодо заборони проведення мітингу біля пам’ятника Тарасові Шевченку.
„Влада вчора відмовила нам у проведенні нашого заходу. Ми розцінюємо це, як грубе порушення демократичних принципів і норм нашого життя”, ― заявив „Контекст-медіа” Олексій Радзієвський.
„Є підстави для серйозних роздумів. Декларуючи свою нібито чесність і прозорість міська влада і блок Ющенка все робить для того, щоб порушити рівновагу між претендентами в президенти. Вони створюють тепличні умови для своїх і в той же час ганебно провалюють будь-які звернення зі сторони штабу Віктора Януковича”, ― зазначив Олексій Радзієвський.
Олексій Радзієвський при цьому наголосив, що задекларований партійний мітинг обов’язково завтра відбудеться. Однак не уточнив де саме: чи біля пам’ятника тарасові Шевченку. Чи біля пам’ятника Іванові Франку.
Львівська міська рада рекомендувала 10 жовтня політичній партії „Трудова Україна” провести мітинг біля пам’ятника Данилі Галицькому, а Партії регіонів ― біля пам’ятнику Іванові Франку, з огляду на те, що заявки на проведення мітингів біля оперного театру та пам’ятника Т.Шевченку першими подали, відповідно, „Наша Україна” та „Галицький вибір” (партія „Єдність”).