Голова Львівського регіонального відділення Партії регіонів Олексій Радзієвський розцінює як пряму погрозу звернення в.о. голови Львівського обласного виконавчого комітету Петра Олійника до громадськості з проханням взяти під громадський захист опозиційні партії на Львівщині, а зокрема: СДПУ(О) та „Партію Регіонів”.
Про це він заявив в коментарі „Контекст-медіа”.
„Це не спроба захистити, а пряма погроза опозиції. З цієї погрози випливає запитання, а про яку ми демократію говоримо в даному випадку. Може це не демократія, може це хаос, може це є диктатура однієї партії і одного блоку „Наша Україна” над всіма іншими”, — сказав він.
Олексій Радзієвський зазначив, що не знає кого Петро Олійник вважає опозиційною партією і від кого потребує захисту опозиція. „Я не розумію, яка загроза в демократичному варіанті, який пропонує Петро Олійник, взагалі може бути для опозиційних партій”,— додав він.
За словами Олексія Радзієвського, беззаперечним фактом є те, що в умовах Львівщини опозиційною партією є Партія регіонів. „Сталося так, що Партія регіонів з однієї сторони як партія, офіційно зареєстрована в умовах Львівщини, перетворюється в опозиційну партію”, — зауважив він.
Олексій Радзієвський також наголосив, що не буде реагувати на заяви нелегітимної влади.
Як повідомляло агентство, голова Комітету захисту Конституції у Львівській області, в.о. голови Львівського обласного виконавчого комітету Петро Олійник звернувся до громадськості Львова та Львівщини з проханням взяти під громадський захист опозиційні партії на Львівщині, а зокрема: СДПУ(О) та „Партію Регіонів” та недопущення свавільної розправи над політичними діячами, які представляють ці партії та політичні сили, які їх підтримують.