Голова ЛОО УНП, нардеп Олекса Гудима заявив про свою підтримку Петрові Олійнику як голові Львівської ОДА, — повідомив голова ЛОО УНП Олекса Гудима.
„Петро Олійник відповідає цим високим критеріям. Це не є предмет для якихось сумнівів, ми його підтримували його ще три роки тому перші. УНП підтримали Олійника швидше, ніж Народний рух України і продовжували його підтримувати аж включно до сьогоднішнього дня на відміну від народного руху України, де були дві різні позиції — одна, яка підтримувала, а інша, яка пропонувала Куйбіду”, — зазначив Олекса Гудима.
Також Олекса Гудима зазначив, що до кінця року будуть поміняні деякі губернатори. З тих хто сьогодні були призначені. Олекса Гудима мотивував свою заяву тим про це, що деякі голови ОДА не відповідають найвищим критеріям.
„Багато голів районних адміністрацій, які будуть призначені, а їх буде 600 призначено. Тим більше не витримають того темпу і тих завдань керувати економікою, керувати соціальною сферою, не красти, не брати хабарів, не боротися з корупцією. Це є все надзвичайно відповідальні завдання. Природно, що будуть зміни і серед голів облдержадміністрацій до кінця року, і серед міністрів. І це є природній процес.” — стверджує Олекса Гудима.
Сьогодні Президент Віктор Ющенко у Верховній Раді України підписав накази про призначення голів обласних адміністрацій. Головою Львівської ОДА призначений нардеп Петро Олійник.