24 листопада Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак зустрівся з прокурорами міст обласного і районного підпорядкування Львівської області, — повідомила прес-служба Львівської облради.
На нараді був присутнім прокурор Львівської області Євген Блажівський.
"Відтепер на Львівщині діє Координаційний комітет захисту прав Конституції. Зважаючи на політичну ситуацію в державі, змушений звернутися до вас із закликом бути на стороні народу. Конституція і Закон - це єдині документи, якими ви повинні послуговуватись у своїй діяльності. На жаль, до цього часу ми не бачимо адекватної реакції прокуратури на дії представників податкової адміністрації у Львівській області, митниці, УМВСУ у Львівській області. Керівники цих силових відомвств безпосередньо долучилися до фальсифікації виборів. Ми сподіваємось на відповідну реакцію прокуратури і співпрацю з вами і на те, що буде налагоджено роботу між представниками Координаційного комітету з прокуратурою", — зазначив на зустрічі Михайло Сендак.
Прокурор Львівської області запевнив присутніх на зустрічі, що "працівники прокуратури працювали і будуть працювати згідно Конституції України". Перекриття залізничних сполучень пан Блажівський вважає незаконним і звернувся до Михайла Сендака з проханням вплинути на цю ситуацію.