За словами Миколи Щура, така ситуація, яка склалася в міській виборчій комісії, може повторюватися в районних центрах і містах обласного значення.

Щодо вибору самих членів ДВК, то голова обласної ТВК вважає такий підхід міської виборчої комісії непрофесійним.

«Закон говорить, що вибір членів ДВК відбувається на основі досвіду. Важко буде уявити як ті молоді люди без досвіду за такий короткий термін організують виборчий процес. Підхід міської виборчої комісії по вибору кандидатур був непрофесійним», - зазначив Микола Щур.

Затвердження міської ТВК мінімальної кількості членів ДВК у розмірі 18 осіб Микола Щур назвав такими, які не піддаються здоровій логіці. Адже міська комісія буде мати проблему з тим, що коли хтось вибуває з комісії, то кожного разу потрібно буде доукомплектовувати склад.

Вихід з ситуації, що склалася, Микола Щур бачить у внесення змін до постанови міської ТВК.

«Не потрібно повністю скасовувати постанову. Можливо ще вносити зміни. По-перше, можна відмінити ту частину постанови, де говориться про мінімальний склад комісії. По-друге, потрібно доукомплектовувати всі дільничі виборчі комісії. Але звертаю вашу увагу, що є близько 20 тисяч подань від політичних партій, але немає стільки місць в комісіях, щоб всі подання задовольнити», - зауважив голова обласної ТВК.