Голова Львівської облради Михайло Сендак та члени фракції „Наша Україна” планують до кінця виборчої кампанії відвідати з поїздками всі райони Львівської області з метою інформування мешканців про розвиток подій у облраді, а також перебігу виборчої кампанії, ― повідомила прес-служба Львівської облради, ― повідомила прес-служба Львівської облради.
"До кінця виборчої кампанії ми побуваємо в усіх районах Львівської області. Правдива інформація про ситуацію в обласній раді і особливості проведення виборчої кампанії на Львівщині ― основні теми зустрічей з громадськістю", ― зазначив Михайло Сендак.
Зустрічі з виборцями розпочато з поїздок до Жидачева і Ходорова.
12 вересня Михайло Сендак та депутати обласної ради зустрілися з громадськістю цих міст. В зустрічі брали участь народний депутат України Ігор Осташ, заступник голови обласної ради Андрій Парубій, керівник фракції "Наша Україна" у Львівській обласній раді Олег Канівець, депутати "нашоукраїнці" Остап Федоришин, Роман Сколоздра, Михайло Ваврин.
У Ходорові Андрій Парубій зазначив, що "проблеми обласної ради мають не регіональний характер, а мають глибоке коріння в Києві". Олег Канівець наголосив на тому, що влада докладає зараз усіх зусиль, аби зірвати вибори на місцях, тому депутати обласної ради робитимуть усе можливе, аби забезпечити проведення чесних і прозорих виборів на Львівщині.
Цього року не відбулося жодного пленарного засідання Львівської облради. Робота сесії бойкотується депутатами депгрупи „Соціальна справедливість” та частиною депутатів групи „Ділова Львівщина”, які не з’являються на засідання і вимагають відставки Михайла Сендака з посади голови Львівської облради.