Голова Львівської облради Михайло Сендак вважає засідання бюджетної комісії облради, яке відбулося 17 серпня, нелегітимним, ― повідомила прес-служба Львівської облради.
За інформацією, якою володіє Михайло Сендак, участь у засіданні комісії взяли лише три із шести членів комісії, а цього недостатньо для прийняття рішень.
„Рішення, яке прийняла комісія є незаконним і підписувати це рішення я не буду, оскільки воно суперечить чинному законодавству. Половина членів комісії не в праві приймати рішення про розподіл дотації з державного бюджету", ― заявив Михайло Сендак.
Михайло Сендак також зауважив, що "протокол комісії не підписано, а це суперечить чинному законодавству".
Як повідомляло агентство, 17 серпня відбулося засідання комісії з питань бюджету Львівської облради під головуванням члена „Соціальної справедливості” Олексія Сторчила. За інформацією агентства, яку їй надав член комісії Михайло Брегін, участь у засіданні взяли 4 депутати. Члени комісії спільно з представниками Львівської ОДА погодили розподіл дотацій з державного бюджету у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати працівників бюджетної сфери у сумі 35 млн. грн.
Питання про розподіл дотацій з державного бюджету у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати працівників бюджетної сфери включено у порядок денний засідання сесії Львівської облради, призначеного на 21 серпня.