Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник не дозволив озвучити негативу інформацію щодо Євро - 2012.

Сьогодні під час засідання Президії облради голова постійної депутатської комісії з питань молоді та спорту Львівської облради Володимир Колошко заявив, що «під час футбольного матчу «Карпати» - «Шахтар» у Львові був присутній віце-президент ФФУ Борис Воскресенський, який зазначив, що тут, порівняно з іншими містами, не ведуться активні роботи до проведення Євро-2012".

Сеник перервав Колошка і не дав йому закінчити виступ.

«Ви думайте, що ви говорите! Тут сидить багато представників ЗМІ, і завтра усі газети вийдуть із заголовками «Євро-2012 у Львові може не відбутися!», - сказав голова облради, стукнувши перед цим кулаком по столі.

Попередньо Колошко запропонував розглянути на черговій сесії облради питання про стан спортивних споруд у Львові.

У свою чергу Сеник зазначив, що він намагався провести наради за участі міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської ОДА Петра Олійника щодо підготовки до футбольних змагань, однак наразі ці спроби залишилися безрезультатними.

Ні хрена тут не поймеш: Сеник не може домовитися з Олійником! Хоча говорять ніби тією самою чиновницькою мовою. То які тут можуть бути проблеми з комунікацією? Я ще розумію – не може домовитися з Садовим, який у критичній ситуації схильний бормотати щось привичне, жіноче: «Ні-ні… Не треба.. Ми ще не готові… Не зараз… Що ви робите…». Але ж Олійник – хлоп як дуб!!! Чого з ним не договоритися?

P.S. За неперевіреними даними голова Львівської облради Мирослав Сеник захоплюється теологією.