Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак візьме під особистий контроль розслідування факту побиття депутата Львівської обласної ради Ярослава Коржинського, ― повідомила прес-служба Львівської облради.
"Я звертаюсь до правоохоронців Львівщини з вимогою порушити кримінальну справу за фактом побиття депутата і в найкоротші терміни розслідувати її. Свого часу я неодноразово заявляв про переслідування депутатів Львівської обласної ради, особливо це стосується представників фракції "Наша Україна", проти багатьох з них відкрито кримінальні справи, зараз з новою силою почали застосовувати брутальні методи тиску на депутатів. Справу побиття Ярослава Коржинського має бути розслідувано найближчим часом. Якщо львівські правоохоронці не в змозі провести чесне і неупереджене розслідування, мені доведеться звернутись до Генерального Прокурора і Голови Верховної Ради України", ― заявив Михайло Сендак.
Як повідомляло агентство, 29 вересня у Городку невідомі побили керівника районного виборчого штабу Віктора Ющенка, депутата обласної ради Ярослава Коржинського. Львівський обласний виборчий штаб Віктора Ющенка вважає, що причиною нападу на Коржинського є його політична діяльність, а також перебіг виборчого процесу на Городоччині. Штаб Віктора Ющенка у Львівській області звернувся до правоохоронців з проханням порушити кримінальну справу і у стислі терміни розслідувати згаданий злочин.
Ярослав Коржинський у 2003 році виступив ініціатором відкликання депутата Львівської обласної ради, на той час керівника ДПА у Лвьвській області Сергія Медведчука.