Як інформує пресс-служба ЛОР, у складі литовської делегації були депутат міської ради Каунаса, голова комісії з укладання назв та увічнення пам’яті Гєдимінас Буднікас, голова комітету з питань культури і мистецтва міської ради Каунаса Аушріс Крікщюнас, завідувач відділу культурної спадщини адміністрації самоврядування Каунаса Рімгаудас Мілюкштіс, заступник завідувача відділу культурної спадщини Зенонас Гірчіс.

У зустрічі з литовською делегацією також взяли участь голова постійної комісії Львівської обласної ради з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Павло Хобзей і заступник голови комісії Святослав Шеремета.

Учасники зустрічі обговорили питання встановлення у місті Каунасі пам’ятної дошки на честь полковника Армії УНР, коменданта УВО, голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця. Також сторони вирішили найближчим часом ініціювати укладення тристоронньої угоди про співпрацю між Львівською обласною радою, Львівською міською радою і литовським містом Каунас.

Після розмови в кабінеті голови Олег Панькевич та литовська делегація поклали квіти до пам’ятного знака на честь Євгенові Коновальцю у Львові та до пам’ятника Степанові Бандері.

Також литовські гості побували у рідному селі Євгена Коновальця – Зашкові, де вклонилися могилам його батьків та ознайомилися з експозицією історико-меморіального музею Євгена Коновальця.