«Я дякую, що мене кудись обирають, але до 1 вересня Михайло Сендак не буде в жодній партії», – заявив Західній інформаційній корпорації голова Львівської обласної ради Михайло Сендак.

«З 1 вересня я буду визначатися, до якої партії примкнути і кого підтримувати. Знаю, що завше підтримуватиму президента Ющенка, в якій партії я б не був. Я нічого не можу сказати стосовно того, що мене обрали до президії та ради ЛОО НСНУ. Спочатку я проведу переговори з керівництвом партії на Львівщині, з’ясую, яка моя роль, чи потрібен я партії. Знаю єдине, що буду працювати на президента і прем’єра», – наголосив Михайло Сендак.

На запитання, чи можливий варіант, що Михайло Сендак вступить у НСНУ, голова Львівської обласної ради відповів: «Можливо, я більше користі принесу як позапартійний, так як є зараз. Думаю, що це був би найсправедливіший варіант. Я ніколи не бігав за кар’єрою, я не вимагаю, щоб мене включили в списки депутатів до Верховної Ради України. Я ще не визначився. У мене зараз інші проблеми: прийняти обласний бюджет. Після прийняття бюджету буде видно. Потрібно провести переговори, порадитися. Поки що я не готовий про це говорити. Я буду підтримувати президента. Мені подобається тандем Ющенко-Тимошенко. Хіба для цього потрібно бути в якійсь партії?».
ЗІК