Як поінформував очільник облради Олександр Ганущин, представники обласного парламенту та виконавча гілка влади працюють спільно задля підвищення рівня життя та економічного розвитку Львівщини, повідомила прес-служба облради. «Визначені кілька основних напрямків, які дадуть можливість розвитку потенціалу області – це інфраструктурні проекти, покращення інвестиційного та бізнес клімату, реформа децентралізації, інформаційна політика. Також ми активно працюємо над просуванням Карпатської макрорегіональної стратегії, яка передбачає залучення коштів Європейського Союзу у розвиток гірських територій», – зазначив Олександр Ганущин.

Також він додав: «Сьогодні ми хочемо дати вам кілька сигналів, які б ви могли донести в Австрії з нашого позитиву та напрямків розвитку. Львівщина є першою серед регіонів і другою після національного рівня із залучення коштів МТД, лідером з отримання коштів на транскордонні проекти, а також бачить себе в контексті Дунайської стратегії».

Зі свого боку, виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин повідомила, що Львівщина прагне створити середовище усіх зацікавлених структур, аби спільним фронтом діяти для максимального залучення ресурсу в розвиток регіону. «Наша мета – вийти на нову фінансову перспективу ЄС з Карпатською макрорегіональною стратегією. Тому досвід австрійських фахівців нам є дуже цікавим та корисним», – наголосила Галина Литвин.

Також присутні під час зустрічі обговорили ситуацію на сході держави, підтримку країн Європейського Союзу в прагненні України стати повноправним членом ЄС, боротьбу з пропагандою та формуванням об'єктивного інформаційного поля.

«Такі прес-тури для іноземних ЗМІ – це якнайкраща можливість продемонструвати світу, яка насправді зараз ситуація в країні, донести правду про військову агресію на сході, а також показати, що країна змінюється, відбуваються реформи, однак підтримка та допомога з боку ЄС є вкрай необхідною», – підкреслив Олександр Ганущин.

Довідка:

Прес-тур австрійських журналістів організований Інститутом дослідження Дунайського регіону і середньої Європи, а також Австрійським бюро кооперації у Львові.

 

«Вголос»