Сьогодні у Львові голова Львівської ОДА Петро Олійник розповів про пріоритети та засадничі принципи у діяльності нового керівництва Львівської ОДА.
„Коротка програма діяльності Львівської ОДА на 7 місяців буде закінчена сьогодні вночі, програма діяльності на наступні 2-3 роки – 25 лютого”, — відзначив під час прес-конференції Петро Олійник.
„В першу чергу треба сконцентруватись на дорогах, на місті Львові, на якомусь гуманітарному проекті. До пріоритетів в роботі треба віднести питання кадрові, бюджет 2005 року, підготовка до 750-річчя м. Львова, 150-річчя від дня народження І. Франка, 1000 років м. Белзу, платежі за газ, розширення соціального пакету (інвалідні візки, милиці, протезування зубів, окуляри, телефон)”, — сказав Петро Олійник.
Основними принципами роботи нового керівництва Петро Олійник вважає мораль, українство, ефективність управління та відкритість, в тому числі і для преси.
Також Петро Олійник наголосив на тому, що його команда не буде брати хабарі. „Моя команда не буде брати хабарі, вона не буде брати „відкати”. Кожен тендер буде вивішений на сайті ОДА. Я забороню проводити будь-які дні народження, святкування в стінах ОДА. В мій кабінет люди будуть заходити без верхнього одягу, без всяких пакунків і без всяких квітів. Бо два дні мого перебування на посаді – вже хотіли задарувати, „зализати”. Хто не витримає цих спокус, той буде звільнений з роботи”, — зазначив він.
Петро Олійник відзначив, що в його кабінеті буде висіти велика фотографія з Майдану Незалежності у Києві під час помаранчевої революції та розповів, що вчора посвятив свій кабінет. „Вчора був посвячений мій кабінет, ввечері я поїхав до батька і отримав від нього благословення, сьогодні я поїхав до Блаженнішого Любомира Гузара і отримав благословення від нього”, — сказав він.