Голова Львівської ОДА Олександр Сендега залишається на своїй посаді.
Про це він заявив сьогодні на прес-конференції одразу після розмови з виконуючим обов’язки керівника виконкому Львівської обласної ради Петром Олійником.
„Я ніколи не відходив в сторону, можливо, сьогодні найлегше було би відійти, але оскільки є прохання продовжити систему управління і її зберегти, то я готовий продовжити цю роботу до рівня чогось того завтрашнього кращого”, — сказав він.
Олександр Сендега назвав певні рішення облради емоційними і поспішними і наголосив на тому, що процес управління в області необхідно зберегти. „Багато виникло питань, коли в емоціях прийнято рішення, а воно не в’яжеться із структурою управління, воно відбивається на всьому процесі господарювання, бюджетному процесі, ведення видатків бюджету, фінансування заробітної плати і так далі”, — додав він.
Олександр Сендега наголосив на тому, що не можна, щоб управлінські органи були блоковані. „Сьогодні вся активність людей повинна перетворитись в активність результатів”, — додав він.
Як повідомляло агентство, на останній своїй прес-конференції голова Львівської ОДА Олександр Сендега заявив, що піде з посади після виборів президента, не зважаючи на те, хто переможе.