Голова Львівської ОДА Олександр Сендега зустрівся із виконавчим секретарем СНД, головою місії спостерігачів за президентськими виборами в Україні від країн СНД Володимиром Рушайлом, який сьогодні перебував з візитом у Львові.
Олександр Сендега розповів делегації спостерігачів з СНД про те, як проходить підготовчий етап до другого туру виборів у Львівській області.
За словами Олександра Сендеги, перший тур виборів президента на Львівщині пройшов достатньо спокійно.
Він поінформував гостів про те, що під час першого туру виборів був ряд порушень і певних проблем головним чином пов’язаних із списками виборців. За його словами, станом на сьогодні місцеві ради це все врахували. Голова облдержадміністрації запевнив, що всі дільниці в області готові до проведення другого туру виборів.
Олександр Сендега наголосив на тому, що ОДА керується вимогами законодавства, але дехто, за його словами, зі сторони опозиційних до влади сил вимагає, щоб ОДА втручалася у виборчий процес. „Ми як облдержадміністрація перебуваємо поза процесами у виборчій кампанії”,— сказав він.
Володимир Рушайло поінформував, що у першому турі кількість спостерігачів від різних організацій складала 4028 осіб, а до другого тура ця кількість зросла до 4785. Він також повідомив, що в Україні уже акредитовані 635 спостерігачів від СНД.
Як повідомляло агентство, сьогодні у Львові з робочою поїздкою перебував виконавчий секретар СНД, голова місії спостерігачів за президентськими виборами в Україні від країн СНД Володимир Рушайло.
У рамках візиту він провів зустріч із керівниками Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка, а також закриту для журналістів зустріч із керівником Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексієм Радзієвським. Він також побував в декількох територіальних виборчих округах, де ознайомився із роботою ТВК.
Близько 17.00 год. він літаком відбув до Кіровограда.
На Львівщині працюють два представники місії спостерігачів за президентськими виборами в Україні від країн СНД.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.