— Сьогодні голова Львівської ОДА Олександр Сендега провів круглий стіл з керівниками національних товариств Львівщини.
Олександр Сендега пояснив присутнім, що такі ж круглі столи він проводить з представниками політичних партій і громадських організацій.
Присутніх представників нацменшин, за словами голови ОДА, він зібрав для обміну думками і для того, щоб „розвивався колорит різних національностей у Львові”. „Оскільки ми будуємо демократичне суспільство, то кожна думка має право на існування”, — сказав він.
Олександр Сендега зазначив, що в міжетнічних відносинах на Львівщині все спокійно. „Є прикрі випадки, але вони не носять масового характеру”, — додав він.
Голова облдержадміністрації поінформував, що в обласному бюджеті на цей рік закладено 50 тисяч гривень на підтримку національних товариств. Він пообіцяв, що адміністрація спробує віднайти можливість на наступний рік збільшити цю суму.
Керівники більшості товариств скаржились голові ОДА на проблеми з приміщеннями та певні фінансові проблеми. Олександр Сендега пообіцяв, що по можливості всі проблеми будуть вирішені. „Якщо не сьогодні, то з часом, крок за кроком”, — додав він.
Учасники круглого столу домовились проводити такі ж зустрічі регулярно — раз на два квартали.
У круглому столі взяло участь понад 20 керівників національних товариств Львівщини, серед яких грецькі, єврейські, німецькі, російські, білоруські, вірменські, угорські, татарські, словацькі, литовські товариства.