Голова Львівської ОДА Петро Олійник займатиметься партійною роботою по лінії НС „Наша Україна” займатиметься у вихідні дні.
Про це сьогодні на нараді з головами районних держадміністрацій, керівниками правоохоронних органів та представниками Президії Львівської обласної ради повідомив голова Львівської ОДА Петро Олійник.
„Ми не партійна структура, тому партією ми займатимемося у вихідні дні або у вільний від роботи час”, ― наголосив Петро Олійник.
Олійник вимагатиме, щоб голови РДА не перетворювали райдержадміністрації у партійні структури, де штат голови можуть формувати виключно за партійним принципом. Водночас Петро Олійник вважає, що повинен на зберігатися рівновага „влада-політика”.
Призначення на ту чи іншу посаду, у тому числі і у правоохоронних структурах, має здійснюватися виключно за принципами фаховості та моральності, адже дільничий інспектор не може керувати райвідділом міліції, ― зауважив голова Львівської ОДА.
Як повідомляв "Вголос", голова Львівської ОДА Олійник обраний членом політради НСНУ. Він також займається роботою по розбудові Львівської обласної організації партії. Петро Олійник заявив, що не відмовиться очолити ЛОО НСНУ.