Голова Львівської ОДА Петро Олійник виступив проти розформування Військового інституту НУ “Львівська політехніка”, — повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Про це сьогодні повідомив Петро Олійник членів комісії із перевірки стану Військового інституту “Львівська політехніка” на чолі із заступником міністра оборони з гуманітарних питань Володимиром Паськом.
Петро Олійник зауважив, що Військовий інститут “Львівська політехніка” є унікальним учбовим закладом на її теренах, а тому не може йти мова про його розформування.
Він також попросив керівництво Міністерства оборони України уважно підійти до питання реорганізації Військового інституту “Львівська політехніка”. ”Цей заклад є центром українства в армії. Він готує висококваліфікованих фахівців із 35 спеціальностей, патріотів і я твердо переконаний, що ті завдання, які ставить Міністерство оборони, цей колектив виконує”, — зазначив Петро Олійник.
Голова Львівської ОДА наголосив, що цілком підтримує реформування Збройних сил України, у тому числі і військової освіти, започатковане Міністерством оборони України. „Армія може бути настільки сильною, наскільки є сильною економіка країни”, - підкреслив Петро Олійник.
Як повідомляло агентство, 29 березня перший заступник міністра оборони України Леонід Поляков побував у Військовому інституті Національного університету „Львівська політехніка”, де з’ясовував можливість подальшого розвитку інституту і скорочення кількості викладацького персоналу.