Про це Віктор Шемчук сказав під час засідання обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Голова Львівської ОДА звернувся до присутніх керівників органів місцевого самоврядування області із проханням не політизувати співпрацю рад та адміністрацій і не збурювати громадськість.

Він наголосив, що є низка питань, у яких органи місцевого самоврядування та виконавчої влади повинні працювати абсолютно злагоджено. Йдеться, зокрема, про розвиток села, економіки, ремонт доріг, відродження будівельної сфери, протидію злочинності.

«Що стосується інших питань, то всім нам потрібно понизити трошки градус амбіцій і знайти порозуміння не лише у обласній адміністрації та раді, але й на місцях, тому що ми повинні робити одну спільну справу, результатом якої має бути добробут громадян, їхня безпека, створення нормального інвестиційного фону регіону», – сказав Віктор Шемчук.

Він додав, що починати спільну роботу потрібно негайно, адже залишається дуже мало часу до того, коли усі політичні сили увійдуть в виборчий процес, а тоді «буде менше праці та економіки, а більше політики».