Голова Львівської ОДА Петро Олійник представив культурним та мистецьким діячам Львівщини начальника управління культури Зеновія Мазурика.
„На дану посаду було багато кандидатур, — повідомив Петро Олійник.— проте мій вибір був остаточним, мало того мені довелось довго вмовляти Зеновія Васильовича очолити управління.”
Зеновій Мазурик вже обіймав цю посаду у 1992-1997 роках. Останнім часом Зеновій Васильович працював заступником директора Львівської галереї мистецтв та головою ГО “Асоціація музеїв та галерей”. Окрім цього був викладачем на факультеті культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка. Незважаючи на нову відповідальну посаду, Зеновій Мазурик не планує повністю відійти від справ, які пов’язують його із попереднім місцем праці. „Дуже шкода, але на це у мене зараз буде мало часу,”— стверджує новопризначений начальник управління культури.
Значна увага у подальшій роботі управління, зазначив Зеновій Мазурик, приділятиметься структуризації культурно-мистецького середовища. Актуальним буде питання омолодження кадрів, які в подальшому працюватимуть в управлінні. Що стосується подальшої діяльності власне начальника управління, то у Зеновія Мазурика вже є пропозиції для вирішення нагальних культурних проблем у Львові та області.
„Це далеко не останнє призначення на керівну посаду, — повідомив голова Львівської ОДА Петро Олійник, — ми будемо міняти ще багатьох людей, доки не сформуємо якісно нову команду”.
За розпорядженням голови Львівської ОДА від 06.04.2005 начальником управління культури ЛОДА було призначено Зеновія Мазурика.