Сьогодні у Львові голова Львівської ОДА Петро Олійник оголосив про нові призначення у області.
„Я не знаю, скільки буде заступників. Уніфікована система управління буде передана нам в область на протязі 2 тижнів, тому всі заступники, які сьогодні будуть призначені, будуть виконувати обов’язки”, — зазначив під час прес-конференції Петро Олійник.
Виконувати обов’язки першого заступника голови Львівської ОДА буде Мирослав Сеник, заступника з питань економіки та фінансів – Валерій П’ятак („Наша Україна”), заступника з гуманітарних питань – Тарас Батенко (УНП), заступника з соціальних питань – Ярослав Пітко (НРУ), заступника-керівника апарату Львівської ОДА – Володимир В’язівський (УРП „Собор”).
Про призначення на посади голів РДА Петро Олійник нічого конкретного не сказав та зазначив, що така інформація йому ще не відома. „По 10 районах я не знаю, хто буде, а по 10 – я думаю, що ці люди будуть. Але по кожному району є мінімум 4-5 претендентів”, — сказав він.
Петро Олійник також зазначив, що усі 7 заступників голови Львівської ОДА будуть працевлаштовані. Двоє з них вже працевлаштовані. Колишні заступники голови Львівської ОДА Іван Стефанишин та Олег Демків виконуватимуть обов’язки начальника управління сільського господарства та начальника управління фінансів відповідно. „Ці люди себе не заплямували і вони є непогані менеджери”, — відзначив Петро Олійник.
Також поновлений на посаді начальника управління промисловості Львівської ОДА Ростислав Сорока.
Петро Олійник повідомив, що сьогодні відбудеться нарада, на якій будуть представлені нові заступники, а також будуть присутні колишні. На нараду Петро Олійник запросив голову Львівської обласної ради Михайла Сендака та колишнього голову Львівської ОДА Олександра Сендегу.
Петро Олійник повідомив, що призначення на посади керівника ДПА у Львівській області та начальника УМВСУ у Львівській області будуть відомі наступного тижня. „На наступний тиждень будемо мати нового керівника ДПА, нового начальника УМВСУ області. Є декілька кандидатур на обидві посади. Думаю, керівник податкової не буде з Львівської області”, — сказав Петро Олійник.
Щодо принципів кадрової політики, то Петро Олійник запевнив, що „тотальної чистки не буде”.
Він наголосив на тому, що відтепер начальники головних управлінь працюватимуть безпосередньо з міністрами, заступники голови ОДА – з віце-прем`єр-міністрами, голова ОДА – з прем’єр-міністром та президентом.