Голова Львівської ОДА Олександр Сендега вважає аморальним розповсюдження чуток про написання ним заяви на звільнення керівником обласного виборчого штабу Віктора Ющенка, нардепом Петром Олійником.
Про це Олександр Сендега повідомив 17 листопада на нараді керівництва Львівської обласної ради та Львівської ОДА з питань підготовки до проведення другого туру виборів Президента України.
„Казати, що Сендега написав заяву на звільнення і закликати керівництво облдержадміністрації написати заяви, чи це морально?”, — відзначив Олександр Сендега.
„Я не підпадаю під статті, які мені приписує Петро Олійник”, — додав Олександр Сендега.
Як повідомляло „Контекст-медіа”, 15 листопада на прес-конференції керівник Львівського обласного штабу Віктора Ющенка Петро Олійник заявив про те, що Олександр Сендега написав заяву на звільнення. 16 листопада Петро Олійник, виступаючи на засіданні сесії Львівської міськради закликав решту керівників області також піти у відставку. Представники штабу Віктора Ющенка також заявляють про те, що тиск з боку представників обласної влади та керівників силових і правоохоронних структур області на виборців носить ознаки кримінального злочину.