Голова Львівської ОДА Петро Олійник зобов’язав начальника головного управління освіти та науки облдержадміністрації Михайла Брегіна до 1 березня створити комісію з питань виявлення фактів корупційних діянь та забезпечення прозорості функціонування закладів та установ освіти та залучити до роботи в комісії представників громадськості, профспілок та відповідних фахівців, ― повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Згідно доручення, начальник УМВСУ у Львівській області Богдан Шкарада та начальник обласного КРУ Євген Романів повинні делегувати працівників відповідних структурних підрозділів для роботи у комісії щодо виявлення фактів корупційних діянь та забезпечення прозорості функціонування закладів та установ освіти.
Голова Львівської облдержадміністрації також доручив організувати роботу “телефону довіри”, за яким мешканці області могли б повідомляти про протизаконні дії в системі освіти та забезпечувати підготовку звіту щодо роботи комісії.
Про це йдеться у дорученні № 9, яке голова Львівської ОДА Петро Олійник підписав 25 лютого.
Контроль за виконанням доручення покладено на заступника голови облдержадміністрації Тараса Батенка.
Дане розпорядження підготовлене з метою подолання негативних явищ в системі освіти Львівської області, на які вказано у листі Львівського обласного об’єднання вільних профспілок освіти і науки від 7 лютого 2005 року.
Голова Львівського обласного об’єднання вільних профспілок освіти і науки Андрій Соколов повідомив. що у розпоряджені профспілки є факти корупційних діяній, розгляд яких і стане предметом діяльності комісії.