Керівництво Львівщини створило робочу групу на чолі з головою Львівської ОДА Петром Олійником, яка розроблятиме концепцію відкриття меморіалу українським воякам.
Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції заступник голови Львівської ОДА Тарас Батенко.
„Ми розуміємо, що питання цвинтаря „Орлят” існує вже давно і, гадаю, буде вирішене цього року. Але постає питання відкриття аналогічного меморіалу українським воякам, які загинули в різні часи, від козаччини і до УПА. І тому такий український військовий меморіал примирення може постати на Марсовому полі. За дорученням голови Львівської ОДА Петра Олійника створена робоча група, яку він очолив. Сьогодні відбудеться засідання круглого столу, на якому відбудеться обговорення концепції створення такого меморіалу”, — сказав Тарас Батенко.
Як повідомляло агентство, голова Львівської ОДА Петро Олійник задекларував вирішення проблеми військових поховань у Львові як крок до досягнення міжнаціональної злагоди в регіоні. „Ми хочемо запропонувати формулу міжнаціональної злагоди і в цьому питанні — відкриття українського військового меморіалу примирення на Марсовому полі та польських військових поховань на Личаківському цвинтарі є першочерговими”, ― сказав Петро Олійник.