Віктор Шемчук звернувся до студентів, зазначивши, що питання об’єднання двох вишів, на жаль, не входить в компетенцію Львівської обласної державної адміністрації, проте він запевнив студентів, що усіляко підтримуватиме їхнє прагнення зберегти університет.

«Ми будемо звертатися до Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка повернутися до розгляду цього питання щоби не нагнітати соціальну напругу в регіоні», – наголосив Віктор Шемчук.

Також голова Львівської ОДА окремо провів зустріч з ініціативною групою вишу, які поінформували керівника області про те, що сам процес об’єднання відбувався поспішно і непрозоро.

За словами членів ініціативної групи, зараз в університеті проводиться аудиторська перевірка з Києва. На їх думку, підозрілим є те, що до членів аудиторської групи долучаються працівники аграрного університету, відтак члени ініціативної групи не виключають, що на аудиторську перевірку може чинитись тиск.

Нагадаємо, 16 січня 2013 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження «Прийняти пропозицію Міністерства аграрної політики та продовольства щодо реорганізації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького шляхом приєднання до Львівського національного аграрного університету з утворенням на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького структурного підрозділу Львівського національного аграрного університету».

23 січня студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького пікетували Львівську ОДА, обурюючись реорганізацією вишів. Згодом пройшла ще серія пікетів.

У березні пройшла хода.