Виборчий штаб Віктора Ющенка, заявляючи про адміністративний тиск на виборців, у тому числі у Львівській області, насправді сам займався „моральним тиском на виборців”, ― заявив сьогодні на перс-конференції голова Львівської ОДА Олександр Сендега.
Такі дані Олександр Сендега отримав після недавньої наради з керівниками РДА. Сендега відзначив, що особливо значним тиск був у невеличких населених пунктах області.
„Дійшло до абсурду. В окремих районах вивішувалися списки „Це ― зрадники України”, а в деяких районах людей в церкву не пускали”, ― розповів Сендега.
Нині влада області не може стояти осторонь виборів, проте вказівок як діяти, щоб переміг Янукович, голова Львівської ОДА не отримує, ― стверджує Сендега.
„В нас установка. Щоб все було спокійно, толерантно, без утисків і тиску”, ― підкреслив він. Олександр Сердега наголосив, що робота облдержадміністрації обмежується суто підготовкою виборчих дільниць до виборів.
В той же час Сендега признав роботу місцевих ЗМІ як заангажовану на користь опозиційного кандидата, що, на його думку, суперечить професійній етиці журналістів.